
Терморегулятор OJ Electronics ETN4-1999
5 817 ₴
- В наявності
- Код: ETN4-1999
ETN4-1999 — терморегулятор «все в одному» для монтажу на DIN-рейку з тонким датчиком температури підлоги ETF-144/99T (у комплекті).
Використовується у випадках, коли потрібен максимальний комфорт за мінімального споживання енергії, наприклад, електричного обігрівання підлоги, запобігання замерзанню, для сніготиння й антиобледенення.
З терморегулятором ETN4-1999 часто використовують додаткове обладнання:
• ETF-944/99-H — виносний датчик температури повітря
• ETNK — коробка для настінного монтажу
Характеристики:
- Регульований діапазон температур: (розширений) від -19.5 °C до +70 °C
― Точність регулювання: ±0,4°C
― Діапазон регульованої температури підлоги: -19,5/+70°C
― Великий цифровий дисплей
― Захист від дітей
― Можливість використовувати з датчиком t підлоги та/або з виносним датчиком t повітря
― Можливість керування теплою підлогою без датчиків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик ETF-144/99Т | зовнішня температура повітря (в комплекті) |
| діапазон температур | -19.5 …+70°C |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Навантаження | 16 А / 3500 Вт |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| перепад температур, що активує подавання тепла | 0,4°С |
| Розмір | 86х52, 5х58 мм |
| Ступінь захисту | ІР20 |
- Ціна: 5 817 ₴


