
Нагрівальний мат Fenix LDTS 5540003 (1,5 м²)
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5540003
Нагрівальні мати Fenix LDTS — ідеальний варіант для вбудованого нагрівання підлоги. Вони виготовлені з кабельних секцій, які закріплюються на спеціальній сітці завширшки 50 см. В їхній основі — двожильний кабель Fenix, який обладнаний захисним екраном і без проблем може бути встановлений у вологих приміщеннях. Така система теплої підлоги має фіксовану потужність 160 Вт на м2.
Нагрівальні мати Fenix LDTS обладнані спеціальною самоклейною стрічкою, яка проходить по всій задній стінці мата. Завдяки мінімальній товщині мата (3 мм) можливий його монтаж у шар плиткового клею без використання стяжки. Водночас висота підлоги збільшується несуттєво.
Кабельні мати Fenix LDTS — мають двожильну конструкцію, тобто необхідно під'єднувати до термостата тільки один кабель "холодного" введення.
Характеристики нагрівального мата Fenix LDTS 5540003:
Площа обігрівання: 1,5 м2
Потужність: 240 Вт
Номінальна напруга: ~230В
Ширина мата: 50 см
Максимальна температура зовнішньої оболонки: +65 °C
Діаметр кабелю: 3 мм
Екран: алюмінієва трубка + обплетення
Довжина холодного кабелю: 3 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 1.5 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 3 м |
| Потужність | 240 |
| Холодний кінець | 1х3 м |
| Гарантія | 20 років |
| Питома потужність | 160 Вт/м² |
| Ширина | 0.5 м |
- Ціна: 4 200 ₴




