
Нагрівальний мат Fenix LDTS 5540010 (6 м²)
12 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5540010
Нагрівальні мати Fenix LDTS - ідеальний варіант для вбудованого обігріву підлоги. Вони виготовлені з кабельних секцій, які закріплюються на спеціальній сітці шириною 50 див. В їх основі - двожильний кабель Fenix, який оснащений захисним екраном і без проблем може бути встановлений у вологих приміщеннях. Така система теплої підлоги має фіксовану потужність 160 Вт на м2.
Нагрівальні мати Fenix LDTS оснащені спеціальною самоклеющейся стрічкою, яка проходить по всій задній стінці мата. Завдяки мінімальній товщині мата (3 мм), можливий його монтаж в шар плиткового клею без використання стяжки. При цьому висота підлоги збільшується незначно.
Кабельні мати Fenix LDTS - мають двужильную конструкцію, тобто необхідно підключати до термостата тільки один кабель "холодного введення.
Характеристики нагрівального мату Fenix LDTS 5540010:
Площа обігріву: 6 м2
Потужність: 960 Вт
Номінальна напруга: ~230В
Ширина мата: 50 см
Максимальна температура зовнішньої оболонки: +65 °C
Діаметр кабелю: 3 мм
Екран: алюмінієва трубка+оплетка
Довжина холодного кабелю: 3 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 6 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 12 м |
| Потужність | 960 |
| Холодний кінець | 1х3 м |
| Гарантія | 20 років |
| Питома потужність | 160 Вт/м² |
| Ширина | 0.5 м |
- Ціна: 12 750 ₴




