
Двожильний нагрівальний кабель Arnold Rak 6114-20 EC - 2500W
16 390 ₴
13 112 ₴
- В наявності
- Код: 6114-20 EC

Площа обігрівання: 12,5 - 15,6 м2
Нагрівальний елемент виготовлений із застосуванням високоякісної термостійкої тефлонової ізоляції FEP (Teflon) і має суцільний екран з алюмінієвої фольги. Для під'єднання кабелю до мережі слугує холодний дріт завдовжки 3 метри.
Потужність нагрівального кабелю Arnold Rak EC становить — 20 Вт/м, тому його можна використовувати для основного обігріву приміщень, водночас розрахунка потужність має бути не менш ніж 200 Вт/м2.
Технічні характеристики нагрівального кабелю Arnold Rak 6114-20 EC:
Потужність кабелю: 2500 Вт
Довжина: 125 м
Питома потужність: 20 Вт/м
Максимальна температура: 80 °C
Дріт під'єднання (холодний кінець): 3 м
Діаметр дроту: 5 мм
Ізоляція гріючих жил: FEP (TEFLON)
Зовнішня ізоляція: PVC
Захисний екран: алюмінієва фольга з мідним провідником 1х0,5 мм²
Клас захисту: IP X7
Гарантія: 20 років
Ви можете купити зі скидкою нагрівальний кабель Arnold Rak EC у нашому інтернет-магазині в Харкові або замовити з доставкою в Україні.
Також Ви можете замовити монтаж теплої підлоги Arnold Rak в Харькове и Киеве. Встановлення буде здійснене досвідченими інсталяторами.
Діють спеціальні ціни зі скидкою до 35% для будівельних і монтажних організацій, дизайнерів, прорабів та електромонтажників!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnold Rak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 125 м |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів покрівлі та водостоків, Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 13 112 ₴


