
Тонкий двожильний нагрівальний кабель Arnold Rak 6105-15 EC — 450W
6 138 ₴
4 910,40 ₴
- В наявності
- Код: 6105-15 EC

Тонкий кабель Arnold Rak 61-15 EC може укладатися в тонку стяжку або шар плиткового клею під покриття будь-якого типу.
Площа обігрівання: 2,2 — 3,4 м2
Нагрівальний елемент виготовлений із застосуванням високоякісної термостійкої тефлонової ізоляції FEP (Teflon) і має суцільний екран з алюмінієвої фольги. Для під'єднання кабелю до мережі слугує холодний дріт завдовжки 3 метри.
Технічні характеристики нагрівального кабелю Arnold Rak 6105-15 EC:
Потужність кабелю: 450 Вт
Довжина: 30 м
Питома потужність: 15 Вт/м
Максимальна температура: 80 °C
Дріт під'єднання (холодний кінець): 3 м
Діаметр дроту: 3 мм
Ізоляція гріючих жил: FEP (TEFLON)
Зовнішня ізоляція: PVC
Захисний екран: алюмінієва фольга з мідним провідником 1х0,5 мм²
Клас захисту: IP X7
Гарантія: 20 років
Ви можете купити зі скидкою тонкий нагрівальний кабель Arnold Rak EC у нашому інтернет-магазині в Харкові або замовити з доставкою в Україні.
Також Ви можете замовити монтаж теплої підлоги Arnold Rak в Харькове и Киеве. Встановлення буде здійснене досвідченими інсталяторами.
Діють спеціальні ціни зі скидкою до 35% для будівельних і монтажних організацій, дизайнерів, прорабів та електромонтажників!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arnold Rak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 3 мм |
| Довжина кабелю | 30 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 4 910,40 ₴



