
Двожильний нагрівальний кабель Woks-18 1740W (98м)
8 130 ₴
6 097,50 ₴
- В наявності
- Код: 0922019
Універсальний нагрівальний кабель для систем електричної теплої підлоги Woks 18-1740 складається з двох нагрівальних жил, які захищені суцільним алюмінієвим екраном. Нагрівальний кабель Woks 18 є резистивним, тому для його коректної роботи необхідний терморегулятор, який слугує для встановлення та підтримки заданої температури. Монтується як у стяжку завтовшки 3-5 см, так і безпосередньо під плитку в шар плиткового клею або самовирівнюваної суміші.
Площа обігрівання: 8,6 - 12,3 м2.
Технічні характеристики кабелю Woks 18-1740:
Тип нагрівального кабелю: двожильний екранований
Номінальна напруга мережі: ~230 В
Довжина кабелю: 98 м
Споживана потужність за 230 В: 1740 Вт
Питома потужність: 18 Вт/м
Діаметр кабелю: 3,5 мм
Холодний кінець: 3 м
Внутрішня ізоляція: Arnitel
Оболочка кабеля: PVC без свинцю, жовтогаряча
Теплостійкість оболонки: 125 °С (клас Е)
Екран: 100% (алюмінієва фольга)
Жила заземлення: мідь луджена 0,5 мм2
Гарантія: 20 років
Термін експлуатації: 50 років.
Вказівна вартість секції нагрівального кабелю з гофротрубкою (завдовжки 3 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 98 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 6 097,50 ₴


