
Кабель нагрівальний двожильний Nexans TXLP/2R 400 Вт
6 057 ₴
4 845,60 ₴
- В наявності
- Код: TXLP/2R 400
Nexans TXLP/2R 400 — готовий до монтажу та під'єднання двожильний нагрівальний кабель із безмуфтовим з'єднанням. З одного боку кабель має провід живлення завдовжки 2,25 м, з іншого - герметичне заводське закінчення.
Площа обігрівання: 2,4 - 2,9 м²
Двожильний кабель Nexans TXLP/2R застосовується для систем теплої підлоги та для повного нагрівання приміщень, а також використовуються в системах сніготиння на відкритих майданчиках, у системах антиобліювання на дахах, для обігрівання труб і ґрунту.
Монтаж кабелю виробляється на монтажну стрічку або металеву сітку в шар цементно-піщаної стяжки завтовшки 3-5 см.
Монтажна стрічка 5 м у комплекті.
Для керування необхідний терморегулятор.
Конструкція кабелю Nexans TXLP/2R:
Провідник нагрівальної частини: двожильний суцільновтягнутий резистивний провідник
Провідник кабелю живлення: мідний (довжина 2,25 м)
Провідник заземлення: восьмижильний із лудженої міді
Ізоляція нагрівального елемента: зшитий вулканізований поліетилен
Захисний екран: суцільна алюмінієва трубка
Зовнішня оболонка ПВХ, синього кольору, стійка до ультрафіолетового випромінювання
Тип з'єднання нагрівального кабелю та кабелю живлення: безмуфтове з'єднання
Маркування безмуфтового з'єднання: «-> SPLICE.
Для гуртових і постійних покупців, спеціальні ціни та умови співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 23.5 м |
| Площа обігріву | 2.9 кв.м |
| Діаметр кабелю | 7.5 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога |
- Ціна: 4 845,60 ₴

