
Саморегулююча інфрачервона плівка RexVa XT-305 PTC - 150 Вт/м. кв (ширина 50 см)
275 ₴/пог.м
220 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XT-305 PTC
Саморегулююча інфрачервона нагрівальна плівка Rexva PTC XT-305 - це принципово новий продукт не має аналогів від лідера з виробництва нагрівальних плівок Південнокорейської компанії RexVa Co Ltd.
Унікальна особливість саморегулювання плівки досягається завдяки PTC – Positive Temperature Coefficient (позитивний температурний коефіцієнт), який реалізований в спеціально розробленому складі карбонової пасти нагрівального елемента містить наночастинки CNT (Carbon Nano Tube) які регулюють потужність в місцях локального перегріву знижуючи її до 30% при досягненні температури плівки 60°С.
При збільшенні температури плівки збільшується опір карбонової пасти, при цьому зменшується сила струму і потужність і відповідно знижується температура в місці перегріву. Це властивість саморегулівної плівки не дозволяє їй розплавитися і вийти з ладу і знижує ризик псування підлогового покриття навіть при запиранні меблями, а так само дозволяє економити електроенергію, не перегріваючи окремі ділянки плівки і забезпечуючи більш рівномірний нагрів по всій площі.
Інфрачервона плівка RexVa PTC встановлюється сухим способом під ламінат, паркетну дошку, лінолеум або ковролін.
Монтаж інфрачервоної плівки можна робити не тільки на підлогу, але і на стіни або стелю під гіпсокартон.
Технічні характеристики інфрачервоної нагрівальної плівки RexVa XT-305 PTC:
Максимальна споживана потужність: 150 Вт/м2
Споживана потужність в робочому режимі (з використанням терморегулятора): 40-60 Вт/м2
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Максимальна температура нагріву: 45 °С
Температура плавлення плівки : 250°З
Товщина плівки: 0,34 мм
Ширина плівки: 50 см
Крок порізки: 25 см
Довжина хвилі інфрачервоного випромінювання: 5-20 мкм
ККД перетворення електроенергії в теплову енергію: 96-98%.
Гарантійний термін на саморегулюючу інфрачервону плівку RexVa PTC - 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rexva |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна споживана потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 250 град. |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 500 мм |
- Ціна: 220 ₴/пог.м



