
Стабілізатор напруги трифазний Елєкс Ампер У 12-3/40 v2.0
59 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 121
Відправка з 15 квітня 2026
Елєкс Ампер У 12-3/40 v2.0 – трифазний стабілізатор напруги призначений для роботи в трифазних електричних мережах з коливаннями напруги від 145 до 275В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в рамках 220 ± 3,5%, що забезпечується за рахунок використання 12 ступенів стабілізації. Загальна номінальна потужність даної моделі 27 кВт (9 кВт на фазу), що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 40А на ньому.
До особливостей даного стабілізатора можна віднести підлогове виконання, незалежну роботу кожної з фаз, наявність електронного транзиту (байпас), безшумну роботу за рахунок використання в якості силових ключів тиристорів.
Стабілізатор Елєкс Ампер У 12-3/40 v2.0 має можливість ручного підстроювання нижнього порогу відключення (60-135В). Ця функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при осіданні напруги до 60В в мережі.
Встановлювати і експлуатувати трифазний стабілізатор Елєкс Ампер У 12-3/40 v2.0 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Підключення здійснюється до існуючої проводки через клемну колодку, яка розташовується у верхній частині корпусу під кришкою.
Характеристики стабілізатора Елєкс Ампер У 12-3/40 v2.0:
Тип стабілізатора: тиристорний
Кількість фаз: 3
Номінальна потужність: 27кВт (3х9 кВт)
Вхідний струм: 3х40 А
Кількість ступенів стабілізації: 12
Крок стабілізації: 10 В
Граничне вхідна напруга: 100 - 295 В
Діапазон стабілізації: 145 - 275 В
Вихідна напруга: 220 ± 3,5% В
Робочий вхідна напруга в режимі байпас: 120-265 В
Частота мережі: 45-65 Гц
Час реакції: 20 мс
Споживана активна потужність на холостому ходу: 35 Вт
ККД: 97 %
Вимірювання вхідного струму і повної потужності: є
Обмеження струмів КЗ і перевантаження: вхідний автоматичний вимикач
Байпас: є, електронний
Аналізатор мережі та стану стабілізатора: є
Примусове охолодження: двошвидкісний вентилятор
Дублююча захист від перенапруг: є
Мікроконтроллерной управління: є
Захист від перегріву: є
Виконання: підлогове
Габарити (ВхШхГ): 730х480х310 мм
Маса, не більше: 76 кг
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 27 кВт |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 76 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 59 000 ₴



