
Стабілізатор напруги Елєкс Ампер-Р У 16-1/63 v2.1
30 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 316
Відправка з 15 квітня 2026 
Елєкс Ампер-Р У 16-1/63 v2.1 – однофазний стабілізатор напруги (розширений) призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 120 до 275 В. В цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220±3,5%, що забезпечується за рахунок використання 16 ступенів стабілізації. Номінальна потужність даної моделі 14 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 63А.
Стабілізатор Ампер-Р У 16-1/63 v2.1 має можливість ручного підстроювання нижнього порогу відключення (60-135В). Ця функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при осіданні напруги до 60В в мережі.
До особливостей даного стабілізатора можна віднести подвійний світлодіодний екран, лінійну смугу завантаження, наявність електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для підключення на задній частині корпусу, безшумну роботу за рахунок використання в якості силових ключів тиристорів.
Встановлювати і експлуатувати стабілізатор Елєкс Ампер-Р У 16-1/63 v2.1 рекомендується в сухих опалювальних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху і знизу 10-15 см для охолодження. Підключення здійснюється до існуючої проводки через клемну колодку.
Особливості:
Не спотворює форму мережевий синусоїди;
Новітній ARM мікроконтролер;
Високонадійне трансформаторне управління ключами;
Безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
RSM вимірювання вхідного напруги;
Обмеження струму короткого замикання;
Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
Розширене сервісне меню - 15 параметрів;
Вхідний дросель виконаний на сердечнику з розподіленим магнітним зазором;
Електронний байпас з функцією захисного реле. В режимі байпас мікроконтролер стежить за напругою мережі і відключає навантаження при значному зниженні і перевищенні напруги понад безпечних меж;
Потужний голчастий охолоджувач тиристорів, виготовлений за технологією лиття під високим тиском;
Дві швидкості обертання вентиляторів охолодження;
Мінімально можливий час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мС;
Сталевий корпус, пофарбований високоякісної порошковою фарбою.
Характеристики Елєкс Ампер-Р У 16-1/63 v2.1:
Тип стабілізатора: тиристорний
Кількість фаз: однофазний
Номінальна потужність: 14 кВт при вхідній напрузі 220 В
Вхідний струм: 63 А
Кількість ступенів стабілізації: 16
Діапазон стабілізації: 120 - 275 В
Мінімальна робоча вхідна напруга: 90 В
Максимальна робоча вхідна напруга: 295 В
Ручне регулювання нижнього порогу відключення: 60 - 135 В
Точність в діапазоні стабілізації: ± 3,5%
Частота мережі: 45-65 Гц
Час реакції: 20 мс
Споживана активна потужність на холостому ходу: 35 Вт
ККД: 98 %
Вимірювання вхідного струму і повної потужності: є
Обмеження струмів КЗ і перевантаження: вхідний автоматичний вимикач
Байпас: є, електронний
Аналізатор мережі та стану стабілізатора: є
Примусове охолодження: двошвидкісний вентилятор
Дублюючий захист від перенапруг: є
Мікроконтроллерне управління: є
Захист від перегріву: є
Виконання: настінний
Габарити (ВхШхГ): 530 х 295 х 165 мм
Вага: 30 кг
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідний струм, не більше | 63 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 30 900 ₴



