
Підлоговий лючок пластиковий, 8 модулів, Unica System+, INS52124
3 298 ₴
- В наявності
- Код: INS52124
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52124, розміром 8 модулів (механізми) по 45 мм.
Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
Підлоговий лючок Unica System+ INS52124 виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Підходять для встановлення в бетонну стяжку в підлогу, також можно встановити і в стіну.
Комплект поставки складається з одного лючказ та аксесуарів.
Характеристики лючка Unica System+ INS52124:
Кількість модулів (механізмів): 8
Ступінь захисту від вологи та пилу: IP24
Ступінь захисту від ударів: IK 08
Матеріал корпусу: пластик
Колір: сірий
Розмір (ДхШхВ): 275х200х70 мм
Артикул: INS52124
Виробник: Schneider Electric
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 3 298 ₴


