
Терморегулятор OJ Electronics ETR/F-1447A
6 588 ₴
- В наявності
- Код: ETR/F-1447A
+380 (50) 323-60-26
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморегулятор для керування системами антиобледенення та сніготавання. Датчик температури ETF-744/99 — у комплекті.
ETR — використовується для керування антиоблідними кабельними системами обігрівання в водостоках на невеликих об'єктах, наприклад, котеджах.
Діапазон температур, у якому працює терморегулятор, виставляється за допомогою двох коліщаток-регуляторів: мін. темп. (LOW) і макс.темп. (HIGH). Три світлодіодні індикатори допомагають точно відрегулювати час роботи обігріву, забезпечуючи автоматичний режим роботи системи з мінімальними енерговитратами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 років |
| датчик ETF-744/99 | зовнішня температура повітря (в комплекті) |
| діапазон температур | хв. темп. (LOW) -15 .... 0 °C, макс.темп. (HIGH) 0 .... +10°С |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Навантаження | 16 А / 3500 Вт |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| перепад температур, що активує подавання тепла | 0,4°С |
| Розмір | 86х52.5х58 мм |
| Ступінь захисту | ІР20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 588 ₴
