
Терморегулятор для сніготиння й антиобледененняOJ Electronics ETR2-1550
9 786 ₴
- В наявності
- Код: ETR2-1550
ETR2-1550 — використовується для розтоплення снігу та льоду в системах антиобледенення і сніготиння на невеликих об'єктах. Реєструє температуру та вологість.
Для водосток використовують ETR2-1550, ETOR-55 и ETF-744/99.
Датчик типу ETOR призначений для встановлення в жолобках, водостоках тощо. Датчик ETOR реєструє вологу, тоді як датчик ETF реєструє температуру. Система обігрівання буде активована в тому разі, коли температура повітря буде нижче виставленою й на датчику вологи з'явиться сніг або лід. Можливе під'єднання 2 датчиків типу ETOR.
Для відкритих майданчиків використовують ETR2-1550 и ETOG-55. Датчик типу ETOG призначений для встановлення на поверхні відкритого майданчика. Датчик ETOG реєструє температуру на поверхні та вологість. Система обігрівання буде активована в тому разі, коли температура повітря буде нижче виставлена і на датчику з'явиться сніг або лід. Можливе під'єднання 2-х датчиків типу ETOG, наприклад, на майданчику великих розмірів. Під час виходу датчика з ладу система вимикається. Світлодіодна індикація: зелений — подається напруга, червоний (вологість) — волога на датчику, червоний (температура) — температура нижче заданої, червоний (реле) — нагрівання увімкнене Додаткові параметри для екстремальних умов
• Збільшений регульований рівень чутливості вологості
• Можливість роботи тільки під час регулювання температури
• Збільшений температурний діапазон
• Можливість примусового увімкнення нагрівання (Кабель постійно увімкнений)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 років |
| діапазон температур | 0 .... +10°С |
| Монтаж | DIN-рейку |
| Навантаження | 16 А / 3500 Вт |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| перепад температур, що активує подавання тепла | 0,4°С |
| Розмір | 86х52х59 мм |
| регульований час примусової роботи | 1-5 годин |
| Ступінь захисту | ІР20 |
- Ціна: 9 786 ₴
