
OJ Electronics ETI-1551. Терморегулятор для захисту трубопроводів від замерзання.
4 167 ₴
- Немає в наявності
- Код: ETI-1551
+380 (50) 323-60-26
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ETI-1551 — терморегулятор для регулювання температури в промислових системах, наприклад, у системах підтримки температур трубопроводів і ємностей. Також може використовуватися у всіх інших системах, де необхідне підтримування температури в діапазоні — 10... +50°С (ETI-1551).
Додатково необхідно придбати датчик.
У системах підтримки температури трубопроводів і ємностей використовується терморегулятор ETI-1551 з датчиком ETF-622.
Характеристики:
• навантаження 10 А / 2200 Вт
• монтаж на DIN-рейку
• напруга 220 В 50 Гц
• діапазон температур:
ETI-1551 -10 .... +50°С
• ступінь захисту ІР20
• розмір (В х Ш х Т) 86х36х58 мм
• регульований перепад температур, що активує подавання теп 0,3 …. 6°С
Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OJ Electronics |
| Країна виробник | Данія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 років |
| діапазон температур | -10 .... +50°С |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Навантаження | 10 А / 2200 Вт |
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| перепад температур, що активує подавання тепла | 0,3 …. 6°С |
| Розмір | (В х Ш х Т) 86х36х58 мм |
| Ступінь захисту | ІР20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 167 ₴




