Надійні електронні терморегулятори DEVIreg 530 застосовуються для систем комфортного підігрівання поверхні "Тепла підлога" або повного опалення приміщень.
Конструкція корпусу передбачає встановлення на стіну в монтажну коробку. Двополярний вимикач живлення.
Терморегулятор DEVIreg 530 для систем Тепла підлога з датчиком температури підлоги на дроті.
Терморегулятор має контроль обриву датчика температури на дроті, індикація — миготливий зелений світлодіод, водночас напруга навантаження не подається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| індуктивне навантаження | 1 А 250 В, cos ≥ = 0,3 |
| індикатор | світлодіод зелений/червоний |
| перемикач навантаження | NO, двоконтактне реле |
| Клас захисту | IP31 |
| Робоча температура | -10...+30 °C |
| тип рамки | ELKO |
| Напруга живлення | 230 B~ + 10% / -20%, 50 Гц |
| активне навантаження, макс | 15 А 230 В, 3450 Вт |
| гістерезис | 0.4 °С |
| розміри | 85 х 85 х 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴



