
Інфрачервона преміумплівка Heat Plus APH-410-400 Sauna (ширина 1 м)
1 200 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: APH-410-400
Плівка Heat Plus APH-410-400 Sauna є виробом преміумкласу, яка почала проводитися зовсім недавно. Використовується плівка інфрачервона не тільки як система інфрачервоної бані або сауни, а також як плівкова теплої статі з підвищеними вимогами до тепла та великими тепловтратами приміщення. Також ІЧ-плівка Heat PlusAPH-410 використовується для промислових цілей (сушарка деревини, фруктів, обігрівання трубопроводів тощо)
Іноді інфрачервона плівка HEAT PLUS Sauna використовується як тепла підлога. У цьому разі головною перевагою такої плівкового теплої статі є те, що його можна монтувати під меблі, тому що плівка має величезну термостійкість. Але інфрачервона плівка HEAT PLUS у системі підлогового опалення може укладатися тільки під керамічне підлогове покриття (кафель, плитка, природний камінь, керамограніт).
Опис
Нагрівальна ІЧ-плівка HEAT PLUS APH-410-400 з підвищеною потужністю на 1 м2 виробляється з якісних, екологічно чистих і безпечних матеріалів. Складається плівка із семи різних шарів, основним компонентом якої є суцільний карбоновий шар.
Технічні характеристики плівки Heat Plus APH-410-400 Sauna:
Максимальна потужність: 400 Вт/м2
Напруга живлення: 220 В / 50 Гц
Довжина хвилі ІЧ променів: 5-20 мкм
Робоча температура: 60-70 °С
Температура плавлення плівки: 280 °С
Товщина плівки: 0,5 мм
Ширина плівки: 1 м (50 см + 50 см)
Максимальна довжина однієї смуги: 10 м
Гарантійний термін на інфрачервону грючу плівку «Heat Plus» — 15 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна споживана потужність | 400 Вт/м.кв. |
| Температура плавлення термоплівки | 280 град. |
| Товщина плівки | 0.5 мм |
| Ширина плівки | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 450 Вт/м |
| Товщина | 0.5 мм |
- Ціна: 1 200 ₴/пог.м





