
Саморегулюючий нагрівальний кабель Nexans Defrost Pipe 15 (15 Вт/м)
399 ₴/м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Defrost Pipe 15
DEFROST PIPE ― саморегулювальний кабель має дві струмопровідні жили, які з'єднані між собою спеціальною матрицею, тепловіддання та вихідна потужність якої змінюється залежно від температури зовні кабелю: у разі підвищення температури опір матриці збільшується, відповідно тепловіддання та вихідна потужність зменшуються й навпаки. Такі зміни відбуваються на окремих, навіть малих, ділянках одного кабелю, а це забезпечує високу надійність, довговічність і економічність.
Кабель не перегоряє, навіть коли його лінії перетинаються.
Застосування:
Використовується для захисту труб від промерзання, підтримки необхідної температури трубопроводів і ємностей, для захисту дахів, водостоків і жолобів від намерзання льоду.
Зовнішня ізоляція кабелю темно-сірого кольору, стійка до дії ультрафіолетового випромінювання.
DEFROST PIPE можна відрізати будь-якої довжини. За потреби постачається як готові комплекти з приєднаним кабелем живлення.
Не потребує додаткового обладнання для керування, проте рекомендується використовувати з терморегулятором для вимкнення в теплі періоди року.
Конструкція:
- нікельовані мідні провідники
— полімерна напівпровідникова матриця
— мідний провідник уземлення
— алюмінієвий екран
― внутрішня ізоляція TPE-О
― зовнішня ізоляція з поліолефіну (Polyolefin) темно-сірого кольору, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання.
| Тип кабеля з екраном з алюмінієвої фольги |
Питома потужність за +10 °C, Вт/м |
Переріз провідника, мм2 | Зовнішній розмір, мм (висота х ширина) | Макс. довжина, м (за +10 °C) |
| DEFROST PIPE 15 | 15 | 2 x 0.56 | 8.0х5.5 | 105 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -45 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 25 мм |
| Потужність | 15 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 399 ₴/м

