
Терморегулятор DEVIreg Smart Pure White з керуванням через Wi-Fi
9 648 ₴
8 680 ₴
- В наявності
- Код: 140F1141
DEVIreg Smart — терморегулятор для підігрівання підлоги з інтелектуальним таймером і керуванням через мережу Wi-Fi зі смартфона або планшета на операційних системах Android або iOS.
Дає змогу керувати нагрівальними кабелями DEViflex або тонкими нагрівальними матами DEVImat, DEVIcomfort або аналогічними, встановленими в конструкцію підлоги.
Стриманий і позачасовий дизайн із квадратною формою сенсорного екрана дасть змогу DEVIreg Smart вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.
Особливості дизайну
• Просте й інтуїтивно зрозуміле керування із сенсорного екрана
• Витончений, стильний дизайн, сумісність з усіма рамками з отвором 55 х 55 мм
• Найвитонченіший і елегантний контролер із пропонованих на ринку
Енергоощадні функції
• Лічильники споживання енергії за 7 днів/30 днів/упродовж терміну експлуатації допомагають краще розуміти, де можна заощадити
• Система виявлення відкритого вікна автоматично вимикає підігрівання підлоги, якщо відкриває вікно.
• Режим «В від'їзді».
Функції, що підвищують зручність використання
• Керування опаленням із будь-якої точки світу, у будь-який час
• Один терморегулятор DEVIreg Smart може під'єднатися до 10 мобільних пристроїв за допомогою DEVIsmart App
• З одного застосунка DEVIreg Smart App ви можете контролювати стільки приміщень і стільки терморегуляторів DEVIreg Smart, скільки вам потрібно
• Можливе одночасне під'єднання двох мобільних пристроїв.
Технічні характеристики терморегулятора DEVIreg Smart
Робоча напруга — 220-240 В, 50/60 Гц.
Енергоспоживання — макс. 0,40 Вт (у режимі очікування)
Активне навантаження — Макс. 16 А (3680 Вт) при 230 В
Термостат DEVIreg Smart сумісний з усіма типами датчиків
Керування — PWM (широтно-імпульсна модуляція)
Температура довкілля — від 0 до 30 °C
Діапазон регулювання температури:
Температура повітря: 5-35 °C.
Температура пола: 5–45 °C
Обмеження макс. температури
підлоги: 20-35 °C (у разі видалення спец. перемички 20-45 °C).
Підтримка мін. температури підлоги: 10–35 °C, тільки в режимі з двома датчиками — повітря та підлоги.
Відеопід'єднання:
Для Android
Для iOS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| перемикач навантаження | реле, 2 контакти, NO |
| Напруга живлення | 220...240 В |
| активне навантаження, макс | 16 А, 3680 Вт (230 В) |
| розміри | 84х84х44 мм |
| Споживана потужність | 0,4 Вт у режимі очікування |
| температура захисту замерзання | 5...9 °С |
| контакти під'єднання, макс. | 1х4 мм або 2х2,5 мм |
| Тип терморегулятора | Wi-Fi |
| обмеження максимальної температури підлоги | 20...+35 °C (20...+45 °C під час видалення невідновлюваної перемички |
| індуктивне навантаження, макс. | 1 А 230 В, cos ≥ = 0,3 (230 В) |
| вбудований акумулятор | 24 години (для годинника, дати, споживаної електроенергії за 7 і 30 днів) |
| діапазон регулювання | підлога: 5...+45 °С, повітря 5...+35 °C |
| обмеження мінімальної температури підлоги | 10...+35 °C (у режимі повітря +пол) |
| IP клас | IP 21 |
| Регулювання | PWM, широтно-імпульсна модуляція, цикл 20/40/60 |
- Ціна: 8 680 ₴





