
Тонкий двожильний кабель Woks-10 850 W (89 м)
6 209 ₴
4 967,20 ₴
- В наявності
- Код: 0918018
WOKS 10 - тонкий нагрівальний кабель для систем електричної теплої підлоги, що складається з двох нагрівальних жил, які захищені суцільним алюмінієвим екраном і призначений для монтажу в шар плиткового клею або самовирівнюваної суміші завтовшки 7 мм. Ідеальне рішення для приміщень, де немає можливості підіймати рівень підлоги, оскільки цей кабель не вимагає пристрою стяжки.
Тонкий нагрівальний кабель WOKS 10 застосовується не тільки для підігрівання підлог із керамічною плиткою, але й для підлогових покриттів із низькою теплопровідністю, як-от: ламінат, лінолеум або килим. А також може слугувати чудовою альтернативою нагрівальному мату в приміщеннях нестандартної конфігурації.
Нагрівальний кабель WOKS 10 є резистивним, тому для його коректної роботи необхідний терморегулятор, який слугує для встановлення та підтримки заданої температури.
щади обігрівання: 4,3 - 8,5 м2
Технічні характеристики кабелю Woks 10-850:
Номінальна напруга мережі ~220 В
Довжина: 89 м
Потужність комплекту 850 Вт
Питома потужність 10 Вт/м
Діаметр кабелю 4,1 мм
Холодний кінець 3 м
Внутрішня ізоляція еластомер
Оболочка кабеля пластикат безолив'яний
Тип нагрівального кабелю двожильний екранований
Максимальна робоча температура 65 С˚
Мінімальний діаметр вигину кабелю 30 мм
Гарантія 20 років.
Комплектація:
Секція нагрівальна, інструкція з монтажу, гарантійний талон, гофротрубка 3 метри з прозорим ковпачком, двосторонній скотч на тканинній основі, паперові стикери для кріплення кабелю, лінійка з кроком укладання кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 89 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 4 967,20 ₴


