
Кабель нагрівальний одножильний Nexans TXLP/1 2200 Вт
10 980 ₴
9 882 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TXLP/1 2200
Nexans TXLP/1 2200 — готовий до монтажу та під'єднання одножильний нагрівальний кабель із безмуфтовим з'єднанням і мідними дротами живлення завдовжки 2,25 м з обох боків.
Площа обігрівання: 12,9 - 16,2 м²
Одножильний кабель Nexans TXLP/1 застосовується для систем теплої підлоги та для повного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготиння на відкритих майданчиках, у системах антиобладнання на дахах, для обігріву труб і захисту їх від замерзання.
Монтаж кабелю виробляється на монтажну стрічку або металеву сітку в шар цементно-піщаної стяжки завтовшки 3-5 см.
Монтажна стрічка 25 м у комплекті.
Для керування необхідний терморегулятор.
Конструкція кабелю Nexans TXLP/1:
Провідник нагрівальної частини: одножильний суцільновтягнутий резистивний провідник
Провідник кабелю живлення: мідний (довжина 2,25 м)
Провідник заземлення: восьмижильний із лудженої міді
Ізоляція нагрівального елемента: зшитий вулканізований поліетилен
Захисний екран: суцільна алюмінієва трубка
Зовнішня оболонка ПВХ, синього кольору, стійка до ультрафіолетового випромінювання
Тип з'єднання нагрівального кабелю та кабелю живлення: безмуфтове з'єднання
Маркування безмуфтового з'єднання: «-> SPLICE.
Для гуртових і постійних покупців, спеціальні ціни та умови співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 1 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 129.4 м |
| Площа обігріву | 16.2 кв.м |
| Діаметр кабелю | 6.5 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога, Обігрів водопроводу, Обігрів покрівлі та водостоків |
- Ціна: 9 882 ₴

