
Тонкий нагрівальний кабель Nexans Millicable FLEX 15 900W
11 844 ₴
- В наявності
- Код: FLEX 900
Nexans Millicable FLEX 15 900 - готовий до монтажу та підключення двожильний нагрівальний кабель з безмуфтовим з'єднанням і мідним проводом живлення довжиною 3,5 м.
Площа обігріву: 4,5 - 6 м²
Nexans Millicable Flex 15 - розроблений спеціально для установки теплої підлоги в приміщеннях, де необхідно мінімальне підняття рівня підлоги. Підходить для монтажу в тонкий шар стяжки, або плиткового клею, під підлогове покриття будь-якого типу. Особливо зручний для установки в приміщеннях неправильної форми.
Монтажна стрічка 15 м в комплекті.
Для управління необхідний терморегулятор.
Конструкція кабелю Nexans Millicable FLEX 15:
Провідник нагрівальної частини: двожильний суцільнотягнутий резистивний провідник
Провідник кабелю живлення: мідний (довжина 3,5 м)
Провідник заземлення: луджена мідь
Ізоляція нагрівального елемента: зшитий поліетилен вулканізований
Захисний екран: алюмінієва трубка
Зовнішня оболонка: PVC синього кольору, стійка до ультрафіолетового випромінювання
Тип з'єднання нагрівального кабелю і кабелю живлення: безмуфтове з'єднання
Маркування безмуфтове з'єднання: «- > SPLICE.
Для оптових і постійних покупців, спеціальні ціни та умови співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 57 м |
| Площа обігріву | 6 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога |
- Ціна: 11 844 ₴

