
Тонкий нагрівальний кабель Nexans Millicable FLEX 15 1200W
14 229 ₴
- В наявності
- Код: FLEX 1200
Nexans Millicable FLEX 15 1200 - готовий до монтажу та підключення двожильний нагрівальний кабель з безмуфтовим з'єднанням і мідним проводом живлення довжиною 3,5 м.
Площа обігріву: 6,1 - 8 м²
Nexans Millicable Flex 15 - разработан специально для установки теплого пола в помещениях, где необходимо минимальное поднятие уровня пола. Подходит для монтажа в тонкий слой стяжки, или плиточного клея, под напольное покрытие любого типа. Особенно удобен для установки в помещениях неправильной формы.
Монтажная лента 20 м в комплекте.
Для управления необходим терморегулятор.
Конструкция кабеля Nexans Millicable FLEX 15:
Проводник нагревательной части: двужильный цельнотянутый резистивный проводник
Проводник кабеля питания: медный (длина 3,5 м)
Проводник заземления: луженая медь
Ізоляція нагрівального елемента: зшитий поліетилен вулканізований
Захисний екран: алюмінієва трубка
Зовнішня оболонка: PVC синього кольору, стійка до ультрафіолетового випромінювання
Тип з'єднання нагрівального кабелю і кабелю живлення: безмуфтове з'єднання
Маркування безмуфтове з'єднання: «- > SPLICE.
Для оптових і постійних покупців, спеціальні ціни та умови співпраці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 76.4 м |
| Площа обігріву | 8 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Тепла підлога |
- Ціна: 14 229 ₴

