
Саморегулююча інфрачервона плівка RexVa XT-310 PTC - 150 Вт/м. кв (ширина 1 м)
550 ₴/пог.м
450 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XT-310 PTC
Саморегулююча інфрачервона нагрівальна плівка Rexva XT-310 PTC - це принципово новий продукт не має аналогів від лідера з виробництва нагрівальних плівок Південнокорейської компанії RexVa Co Ltd.
Унікальна особливість саморегулювання плівки досягається завдяки PTC – Positive Temperature Coefficient (позитивний температурний коефіцієнт), який реалізований в спеціально розробленому складі карбонової пасти нагрівального елемента містить наночастинки CNT (Carbon Nano Tube) які регулюють потужність в місцях локального перегріву знижуючи її до 30% при досягненні температури плівки 60°С.
При увеличении температуры плёнки увеличивается сопротивление карбоновой пасты, при этом уменьшается сила тока и мощность и соответственно снижается температура в месте перегрева. Это свойство саморегулирующейся плёнки не позволяет ей расплавиться и выйти из строя даже при запирании мебелью, а так же позволяет экономить электроэнергию, не перегревая отдельные участки плёнки и обеспечивая более равномерный нагрев по всей площади.
Інфрачервона плівка RexVa PTC встановлюється сухим способом під ламінат, паркетну дошку, лінолеум або ковролін.
Монтаж інфрачервоної плівки можна робити не тільки на підлогу, але і на стіни або стелю під гіпсокартон.
Технічні характеристики інфрачервоної нагрівальної плівки RexVa XT-310 PTC:
Максимальна споживана потужність: 150 Вт/м2
Споживана потужність в робочому режимі(з використанням терморегулятора): 40-60 Вт/м2
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Максимальна температура нагріву: 45 °С
Температура плавлення плівки : 250°З
Товщина плівки: 0,34 мм
Ширина плівки: 1 м
Крок порізки: 25 см
Довжина хвилі інфрачервоного випромінювання: 5-20 мкм
ККД перетворення електроенергії в теплову енергію: 96-98%.
Гарантійний термін на саморегулюючу інфрачервону плівку RexVa PTC - 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rexva |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна споживана потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 250 град. |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Ширина плівки | 1000 мм |
- Ціна: 450 ₴/пог.м



