
Двожильний нагрівальний кабель Easycable 105.0 (1890W)
8 432 ₴
- В наявності
- Код: EC 105.0
Нагрівальні кабелі EASYTHERM серії Easycable EC призначені для підтримання комфортної температури в приміщенні та опалення приміщення. Призначені тільки для використання всередині приміщень. Встановлюються на площі будь-яких конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою терморегулятора з датчиком температури.
Нагрівальний елемент виготовлений із застосуванням високоякісної термостійкої тефлонової ізоляції FEP (Teflon) і має суцільний екран з алюмінієвої фольги. Для під'єднання кабелю до мережі слугує холодний дріт завдовжки 2 метри.
Потужність нагрівального кабелю Easycable EC становить — 18 Вт/м, тому його можна використовувати для основного обігріву приміщень, водночас розрахунка потужність має бути не менш ніж 200 Вт/м2.
Площа обігрівання: 9,4 — 12,5 м2.
Технічні характеристики нагрівального кабелю Easytherm EC 105.0:
Потужність кабелю: 1890 Вт
Довжина: 105 м
Питома потужність: 18 Вт/м
Максимальна температура: 80 °C
Дріт під'єднання (холодний кінець): 2 м
Діаметр дроту: 4 мм
Ізоляція гріючих жил: FEP (TEFLON)
Зовнішня ізоляція: PVC
Захисний екран: алюмінієва фольга з мідним провідником 1х0,5 мм²
Клас захисту: IP X7
Гарантія: 20 років
Ви можете купити зі скидкою нагрівальний кабель Easytherm EC у нашому інтернет-магазині в Харкові або замовити з доставкою в Україні.
Також Ви можете замовити монтаж теплої підлоги Easytherm в Харькове и Киеве. Встановлення буде здійснене досвідченими інсталяторами.
Діють спеціальні ціни зі скидкою до 35% для будівельних і монтажних організацій, дизайнерів, прорабів та електромонтажників!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 105 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 8 432 ₴
