
Двожильний нагрівальний кабель Easycable 135.0 (2430W)
12 284 ₴
- В наявності
- Код: EC 135.0
Нагрівальні кабелі EASYTHERM серії Easycable EC призначені для підтримки комфортної температури в приміщенні та опалення приміщення. Призначені для використання всередині приміщень. Встановлюються на площі будь-яких конфігурацій і розмірів. Регулювання температури відбувається за допомогою терморегулятора з датчиком температури.
Нагрівальний елемент виготовлений із застосуванням високоякісної термостійкої тефлонової ізоляції FEP (Teflon) і має суцільний екран з алюмінієвої фольги. Для підключення кабелю до мережі служить холодний провід довжиною 2 метри.
Потужність нагрівального кабелю Easycable EC становить – 18 Вт/м, тому його можна використовувати для основного обігріву приміщень, при цьому розрахункова потужність повинна бути не менше 200 Вт/м2.
Площа обігріву: 12 - 16 м2.
Технічні характеристики нагрівального кабелю Easytherm EC 135.0:
Потужність кабелю: 2430 Вт
Довжина: 135 м
Питома потужність: 18 Вт/м
Максимальна температура: 80 °C
Провід підключення (холодний кінець): 2 м
Діаметр дроту: 4 мм
Ізоляція гріючих жив: FEP (TEFLON)
Зовнішня ізоляція: PVC
Захисний екран: алюмінієва фольга з мідним провідником 1х0,5 мм2
Клас захисту: IP X7
Гарантія: 20 років
Ви можете купити зі знижкою нагрівальний кабель Easytherm EC в нашому інтернет магазині в Харкові або замовити з доставкою по Україні.
Також Ви можете замовити монтаж теплої підлоги Easytherm в Харкові та Києві. Установка буде виконана досвідченими інсталяторами.
Діють спеціальні ціни зі знижкою до 35% для будівельних і монтажних організацій, дизайнерів, виконробів та електро-монтажників!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyTherm |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 135 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
- Ціна: 12 284 ₴
