
Стабілізатор напруги Елєкс Гібрид У 7-1/40 v2.0
12 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 206
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 323-60-26Viber
Елєкс Гібрид У 7-1/40 v2.0 – ступінчастий стабілізатор напруги, в основу якого закладено принцип релейно-симісторні (гібридної) комутації відведень автотрасформатора. Для того, щоб захистити силові реле від швидкого зносу, в момент перемикання вихідна напруга і струм перенаправляються через спеціальні захисні резистори. Це значно збільшує термін служби всього виробу і в цьому головна відмінність Гібрид від звичайних релейних стабілізаторів.
Стабілізатор забезпечує підтримку напруги на рівні 220 В з точністю ±7,5% в робочому діапазоні вхідних напруг. Стабілізатор напруги Елєкс Гібрид не вносить спотворень у вихідну напругу і може працювати з будь-якими типами навантажень. Дана модель має тепловий захист і захист від перевантажень, індикацію вхідної і вихідної напруги.
Особливості:
Прогресивна гібридна технологія симисторно - релейного комутації;
Не спотворює форму мережевий синусоїди;
Мікропроцесорне управління;
Безшумний тороїдальний трансформатор;
RMS-вимірювання вхідного напруги;
Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
Розширене сервісне меню - 10 параметрів;
Активний захист від контактів виникнення дуги;
Система захисту від перегріву трансформатора;
Потужні силові реле, з ресурсом не менше мільйона спрацьовувань;
Сталевий корпус, пофарбований високоякісної порошковою емаллю;
Високоякісні комплектуючі;
Настінне навісне виконання корпусу.
Характеристики Елєкс Гібрид У 7-1/40 v2.0:
Тип стабілізатора: гібридний
Кількість фаз: однофазний
Номінальна потужність: 9 кВт
Діапазон роботи: 120 - 295 В
Вхідна напруга, при вихідній 220±%: 135 - 275 В
Вихідна напруга: 220 ± 7,5% В
Вхідний струм: 40 А
Кількість ступенів стабілізації: 7
Крок стабілізації: 20
Швидкість спрацьовування: 100 мс
Байпас: немає
Охолодження: примусове (вентилятор)
Виконання: настінний
Габарити (ШхВхГ): 275 х 460 х 175 мм
Вага: 18 кг
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7.5 % |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 12 200 ₴



