
Стабілізатор напруги Елєкс Герц У 16-1/40 v3.0
22 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 190
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 323-60-26Viber
Елєкс Герц У 16-1/40 v3.0 – однофазний стабілізатор напруги призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 150 до 260В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в рамках 220±2,5% за рахунок використання 16 ступенів стабілізації. Номінальна потужність даної моделі 9 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 40А.
До особливостей даного стабілізатора можна віднести інформативний LCD-екран, пам’ять подій, високу точність стабілізації, побудова графіків напруги та завантаження, інтерфейс на трьох мовах, наявність електронного транзиту (байпас), безшумну роботу за рахунок використання в якості силових ключів симісторів.
При необхідності отримати на виході стабілізатора напругу відмінну від 220В в Герц є функція регулювання даного значення в діапазоні 200-230В.
Стабілізатор Елєкс Герц має можливість ручного підстроювання нижнього порогу відключення (60-135В). Ця функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при осіданні напруги до 60В в мережі.
Встановлювати і експлуатувати стабілізатор Елєкс Герц У 16-1/40 v3.0 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху і знизу 10-15 см для охолодження. Підключення здійснюється через клемну колодку.
Характеристики стабілізатора Елєкс Герц У 16-1/40 v3.0:
Тип стабілізатора: симісторний
Кількість фаз: 1
Номінальна потужність: 9 кВт
Вхідний струм: 40 А
Кількість ступенів стабілізації: 16
Гранична вхідна напруга: 100-280 В
Діапазон стабілізації: 150-260 В
Вихідна напруга: 220 ± 2,5% В
Робоча вхідна напруга в режимі байпас: 120-265 В
Частота мережі: 45-65 Гц
Время реакции: 20 мс
Споживана активна потужність на холостому ходу: 35 Вт
ККД: 98 %
Вимірювання вхідного струму і повної потужності: є
Обмеження струмів КЗ і перевантаження: вхідний автоматичний вимикач
Байпас: є, електронний
Аналізатор мережі та стану стабілізатора: є
Примусове охолодження: вентилятор двошвидкісний
Дублюючий захист від перенапруг: є
Мікроконтроллерне управління: є
Захист від перегріву: є
Виконання: настінний
Габарити (ВхШхГ): 475х280х165мм
Маса, не більше: 21 кг
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Вага | 21 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 2.5 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 22 900 ₴



