
Стабілізатор напруги Елєкс Ампер У 12-1/63 v2.1
28 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 310
Відправка з 15 квітня 2026 
Елєкс Ампер У 12-1/63 v2.1 (14000) – однофазний стабілізатор напруги призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 145 до 275 Ст. В цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220±3,5%, що забезпечується за рахунок використання 12 ступенів стабілізації. Номінальна потужність даної моделі 14 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 63А.
До особливостей даного стабілізатора можна віднести подвійний світлодіодний екран, лінійну смугу завантаження, наявність електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для підключення на задній частині корпусу, безшумну роботу за рахунок використання в якості силових ключів тиристорів.
Стабілізатор Елєкс Ампер У 12-1/63 v2.1 має можливість ручного налаштування нижнього порогу відключення (60-135В). Дана функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги і аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при осіданні напруги до 60 в мережі.
Встановлювати і експлуатувати стабілізатор Елєкс Ампер У 12-1/63 v2.1 рекомендується в сухих опалювальних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху і знизу 10-15 см для охолодження. Підключення здійснюється до існуючої проводки через клемну колодку.
Особливості:
Не спотворює форму мережевий синусоїди;
Новітній ARM мікроконтролер;
Високонадійне трансформаторне управління ключами;
Безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
RSM вимірювання вхідного напруги;
Обмеження струму короткого замикання;
Аналізатор мережі та стану стабілізатора;
Розширене сервісне меню - 15 параметрів;
Вхідний дросель виконаний на сердечнику з розподіленим магнітним зазором;
Електронний байпас з функцією захисного реле. В режимі байпас мікроконтролер стежить за напругою мережі і відключає навантаження при значному зниженні і перевищенні напруги понад безпечних меж;
Потужний голчастий охолоджувач тиристорів, виготовлений за технологією лиття під високим тиском;
Дві швидкості обертання вентиляторів охолодження;
Мінімально можливий час реакції на зміну вхідної напруги - 20 мС;
Сталевий корпус, пофарбований високоякісної порошковою фарбою.
Характеристики Елєкс Ампер У 12-1/63 v2.1
Тип стабілізатора: тиристорний
Кількість фаз: однофазний
Номінальна потужність: 14 кВт при вхідній напрузі 220 В
Вхідний струм: 63 А
Кількість ступенів стабілізації: 12
Крок стабілізації: 10 В
Гранична вхідна напруга: 120 - 295 В
Вхідна напруга, при вихідному 220±%: 145 - 275 В
Вихідна напруга: 220 ± 3,5% У
Робоча вхідна напруга в режимі байпас: 120-265 В
Частота мережі: 45-65 Гц
Час реакції: 20 мс
Споживана активна потужність на холостому ходу: 35 Вт
ККД: 98 %
Вимірювання вхідного струму і повної потужності: є
Обмеження струмів КЗ і перевантаження: вхідний автоматичний вимикач
Байпас: є, електронний
Аналізатор мережі та стану стабілізатора: є
Примусове охолодження: двошвидкісний вентилятор
Дублюючий захист від перенапруг: є
Мікроконтроллерне управління: є
Захист від перегріву: є
Виконання: настінний
Габарити (ВхШхГ): 530 х 295 х 165 мм
Вага: 26 кг
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідний струм, не більше | 63 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4.5 % |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 28 200 ₴



