Джерело безперебійного живлення Volter UPS-1000 призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі.
Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 3000 Вт.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 150-280В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS -1000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,3 Гц) і номіналом на виході 220В (± 1%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 20А. Є самим універсальним засобом захисту від несправностей мережі, так як поєднує в собі цілий ряд пристроїв.
Характеристики ДБЖ Volter UPS-1000:
Топологія ДБЖ: LINE-INTERACTIVE
Фазність: одна фаза
Вхідний діапазон: 180-270 В
Перехід на АКБ: 150-280 В
Вихідна напруга: 220В/230В/240В-вибір
Максимальна потужність: 1 кВт
Вих. частота (АКБ): 50/ 60 Гц ± 0,3
Перемикання АКБ-мережа-АКБ: < 10 мс
ККД інвертора: >85 %
Ємність АКБ: 60-250 Ач
Напруга батарей: 12 В (10-14)
Відхилення вих. напруги від номінального: ±1 -АКБ, ±10-мережа
Форма вихідної напруги при роботі від АКБ: синусоїда
Охолодження: примусове
Спосіб монтажу: настінний
Клас захисту: IP20
Робочий діапазон: від +1°С до 40°С в закритому приміщенні
Вологість, не більше: 40…80%
Колір: комбінований (чорно/білий)
Габарити (ВхШхГ): 510*325*215 мм
Маса: 14 кг
Гарантія: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Тип монтажу | Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 19 500 ₴




