
Стабілізатор напруги трифазний Елєкс Герц У 16-3/25 v3.0
84 000 ₴
- В наявності
- Код: 101
Елєкс Герц У 16-3/25 v3.0 – трифазний стабілізатор напруги призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 150 до 260В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в рамках 220±2,3%, що забезпечується за рахунок використання 16 ступенів стабілізації.
До особливостей даного стабілізатора можна віднести подвійний LED-індикатор на фазу, лінійна смуга завантаження, наявність механічного транзиту (байпас), підлогове виконання, наявність вхідних і вихідних фільтрів для захисту від високочастотних перешкод, безшумну роботу за рахунок використання тороїдальних трансформаторів та тиристорних ключів.
При необхідності отримати на виході стабілізатора напругу відмінну від 220В в Елєкс Герц є функція регулювання даного значення в діапазоні 200-230В. В ручному режимі можна змынити напругу на виході з кроком 1В. При цьому зміни будуть застосовуватися одночасно до всіх фаз.
Стабілізатор Елєкс Герц має можливість ручного підстроювання нижнього порогу відключення (60-135В). Ця функція затребувана для навантаження з високими пусковими струмами, при запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне відключення стабілізатора. При активації даної опції стабілізатор протягом хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть при просіданні напруги в мережі до 60В.
Вбудований режим синхронізації фаз дозволить миттєво відключити трифазному навантаженні, захищаючи її від перебоїв з напругою і зникнення живлення на фазах (однієї або двох). Ця функція має ручне управління і тому може в будь-який час бути відключена. В цьому випадку фази будуть працюють незалежно одна від одної.
Встановлювати та експлуатувати стабілізатор Елєкс Герц У 16-3/25 v3.0 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Даний апарат призначений для підлогової установки. Підключення здійснюється до існуючої проводки через клемну колодку.
Характеристики стабілізатора Елєкс Герц У 16-3/25 v3.0:
Тип стабілізатора: тиристорний
Кількість фаз: 3
Номінальна потужність: 16,5 кВт (3х5,5 кВт)
Вхідний струм: 3х25 А
Кількість ступенів стабілізації: 16
Гранична вхідна напруга: 100 - 280 В
Діапазон стабілізації: 150 - 260 В
Вихідна напруга: 220 ± 2,3% В
Робоча вхідна напруга в режимі байпас: 120-265 В
Частота мережі: 45-65 Гц
Час реакції: 20 мс
Споживана активна потужність на холостому ходу: 35 Вт
ККД: 98 %
Вимірювання вхідного струму і повної потужності: є
Обмеження струмів КЗ і перевантаження: вхідний автоматичний вимикач
Байпас: є, механічний
Аналізатор мережі та стану стабілізатора: є
Примусове охолодження: двошвидкісний вентилятор
Дублюючий захист від перенапруг: є
Мікроконтроллерне управління: є
Захист від перегріву: є
Виконання: підлогове
Габарити (ВхШхГ): 730х480х300 мм
Маса, не більше: 58 кг
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Тиристорний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Номінальна потужність | 16.5 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 58 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 2.3 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 84 000 ₴



