
Двожильний нагрівальний кабель Woks 30T - 3779 Вт, 125м
16 020 ₴
12 015 ₴
- В наявності
- Код: 0924038
Нагрівальний кабель Woks 30T Titanium - 125 м
Woks 30T - двожильний нагрівальний кабель лінійної потужністю 30 Вт/м, з герметичними заводськими муфтами і проводом живлення довжиною 3 м. Довжина нагрівального кабелю - 125 м.
Застосовується в системах сніготанення на відкритих майданчиках (тротуарах, сходинках, автостоянках, в'їздах у гаражі та ін.), а так само для захисту від намерзання льоду на дахах та водосточних жолобах.
Технічні характеристики нагрівального кабеля Woks 30T:
Тип нагрівального кабелю: двожильний резистивний, екранований
Номінальна напруга: ~ 220...230 В
Питома потужність: 33 Вт/м при 230 В (30 Вт/м при 230 В)
30 Вт/м при 220 В (27,5 Вт/м при 220 В)
Розмір кабеля: Ø 6,9 мм
Мінімальний діаметр вигину: 5 см
Силовий кабель живлення: 3 м
Внутрішня ізоляція: Arnitel
Екран: суцільний (алюмінієва фольга)
Жила заземлення: мідь лужена 1,0 мм2
Оболонка кабеля: PVC UV без свинця (ПВХ стійкий до ультрафіолетового випромінювання)
Макс. робоча температура під навантаженням: 65 ºС
Міцність кабеля: клас М2
Клас захисту від води: IPX7
Мінімальна температура монтажу: - 5 °С
Припустиме відхилення опору: - 5% ...+ 10%
Сертифікат: УкрСепро
Гарантія: 20 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woks |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 30 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування системи | Обігрів сходинок і доріжок, Обігрів майданчиків, Обігрів покрівлі та водостоків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 125 |
| Кількість жил | 2 |
| Потужність кабелю | 3779 Вт |
- Ціна: 12 015 ₴



