
Джерело безперебійного живлення Volter UPS-1000 (2000Вт)
17 220 ₴
- В наявності
- Код: UPS-1000
Джерело безперебійного живлення Volter UPS-1000 призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі. Підходить для безперебійного живлення котла, насосів.
Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 2000 Вт.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 140-275В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS-700 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,5 Гц) і номіналом на виході 220В (± 2%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 15А.
Характеристики ДБЖ Volter UPS-1000:
Топологія ДБЖ: LINE-INTERACTIVE
Фазність: одна фаза
Вхідний діапазон: 140-275 В
Перехід на АКБ: 170-260 В
Вихідна напруга: 220/230В
Максимальна потужність: 1 кВт
Вих. частота (АКБ): 50 ± 0,5 Гц
Перемикання АКБ-мережа-АКБ: < 4 мс
ККД інвертора: 90 %
Ємність АКБ: 60-250 Ач
Напруга батарей: 12 В (10-14)
Відхилення вих. напруги від номінального: ±2 -АКБ, ±10-мережа
Форма вихідної напруги при роботі від АКБ: синусоїда
Охолодження: примусове
Спосіб монтажу: навісний
Клас захисту: IP20
Робочий діапазон: +5...+ 30°С в закритому приміщенні
Вологість, не більше: 40…80%
Колір: комбінований (чорно/білий)
Габарити (ВхШхГ): 300 х 290 х 150 мм
Маса: 7.8 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 17 220 ₴



