
Джерело безперебійного живлення Volter UPS-6000 (18000 Вт)
75 600 ₴
71 820 ₴
- В наявності
- Код: UPS-6000
Джерело безперебійного живлення Volter UPS-6000 призначене для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі.
Пікове навантаження джерела безперебійного живлення 18000 Вт.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 170-270В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але як тільки напруга опускається або піднімається вище за встановлені значення, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS-3000 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (±0,5 Гц) та номіналом на виході 220/230В (±1%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватись акумуляторні батареї будь-якої ємності.
Рекомендуємо в налаштуваннях вручну виставити для АКБ (струм заряду-10А).
Характеристики ДБЖ Volter UPS-6000 :
Топологія ДБЖ: LINE-INTERACTIVE
Фазність: одна фаза
Вихідна напруга: 220/230 В
Максимальна потужність: 6000 Вт
Перехід на АКБ: 150-280 В
Вих. частота (АКБ): 50/60 Гц ± 0,5
Перемикання АКБ-мережа-АКБ: < 5 мс
ККД інвертора: >85 %
Ємність АКБ: 60-250 Ач
Напруга батареї: 48 В
Струм заряду: 0-50А
Відхилення вих. напруги від номінального: АКБ - ±1%, мережа- ±10%
Форма вихідної напруги при роботі від АКБ: чиста синусоїда
Охолодження: примусове
Спосіб монтажу: навісний
Клас захисту: IP20
Температурний діапазон: 0…+70 °С
Вологість, не більше: 40 ... 80%
Колір: комбінований (чорно / білий)
Габарити (ВхШхГ): 640*320*215 мм
Маса: 42 кг
Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 18000 Вт |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 71 820 ₴



