
Джерело безперебійного живлення (зі стабілізацією) Елєкс Кулон Q-300/12 V4.0
8 100 ₴
5 900 ₴
- В наявності
- Код: 801
- +380 (50) 323-60-26Viber
Основне завдання джерел безперебійного живлення Елєкс Кулон Q – це забезпечення техніки або обладнання безперервним енергопостачанням шляхом перетворення напруги 12В від батарей в 220В для живлення навантаження. Залежно від потужності споживачів і ємності АКБ час автономної роботи Кулона від акумулятора при відключенні від мережі може бути різної тривалості.
ДБЖ Кулон Q-300 ідеально підходить для забезпечення резервним живленням газових котлів та циркуляційних насосів, дрібної побутової та аудіо / відео техніки, освітлення, систем автоматики, відеоспостереження, оповіщення та інших комплексів безпеки (пожежна, охоронна, контроль доступу).
Головними перевагами ДБЖ Елєкс Кулон є:
– регульований ток заряду зовнішнього акумулятора від 5 до 30А
– форма вихідної напруги – чиста синусоїда
– можливість 1.5 кратної перевантаження протягом 15 секунд для пуску двигунів або моторів
– вбудований захист від перевантаження
– можливість холодного старту
– використання зовнішніх батарей підвищеної ємності
– тип побудовиline interactive (зі стабілізацією)
Характеристики ДБЖ Елєкс Кулон Q-300/12 V4.0:
Номінальна потужність 300 Вт/ВА
Форма вихідного струму чиста синусоїда
Напруга переходу мережу-інвертор 140-280
Напруга переходу інвертор-мережу 145-275 В
Час перемикання мережа-інвертор і інвертор-мережу не більше 20 мс
Точність підтримки вихідної напруги 220 В +/- 8%
Рекомендована ємність акумулятора 50 ... 400 А × год
Номінальна напруга акумулятора 12 В
Тип ДБЖ line-interactive (зі стабілізацією)
Вихідна частота 50 Гц кварцована
ККД в режимі інвертора 80%
СОS γ навантаження допустимий 0,5-1,0
Спотворення форми вихідного струму <3%
Поріг спрацьовування електронного захисту від перевантаження 1100 Вт /1100ВА
Діапазон робочих напруг шини постійного струму 10,5-14 В
Плавкий запобіжник шини постійного струму 80А
Струм, споживаний на холостому ходу (не більше) 1,5 А
Нижня межа відключення ЗУ по мережевої напруги 140В
Верхня межа відключення ЗУ по мережевої напруги 280 В
Можливість «холодного старту» є
Рекомендований тип АБ герметична, свинцево-кислотна
Захист від перегріву є
Захист від перевантаження є
Захист від глибокого розряду АБ є
Тип вихідного роз'єму євророзетка (SHUKO)
Температура навколишнього середовища при роботі 0°C ... +40°C
Температура навколишнього середовища при зберіганні -10°C ...+50°C
Вага: 8 кг
Габаритні розміри: 280x190x115 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| ККД, не менше | 80 % |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 5 900 ₴



