
Шафа металева ORION Plus, IP65 непрозорі двері, 650X500X250мм, Hager FL120A
11 335,48 ₴
9 068,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: FL120A
Hager FL120A - корпус металевий навісний ORION Plus IP65 непрозорі двері 650x500x250мм.
Щит Hager FL120A призначений для установки всередині і зовні приміщень. Завдяки своїй міцній конструкції і високого ступеня захисту IP65 корпус щитка може протистояти механічним навантаженням, вологості і дії хімічних речовин.
Це гарантує тривалу і надійну роботу вбудованих приладів при несприятливих зовнішніх умовах.
Варіанти внутрішнього виконання: монтажні пластини зі сталі або пластику, а також широкий ряд систем S і C з DIN-рейками, що відповідають будь-яким потребам.
Технічні характеристики щита Hager FL120A:
Корпус щита
Тип монтажу: навісний
Матеріал: cталь
Ступінь захисту: IP65
Колір: RAL 7035 (світло-сірий)
Розміри (ВхШхГ): 650x500x250 мм
Артикул: FL120A
Виробник: Hager
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Номінальний струм | 630 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 9 068,38 ₴
