
Шафа металева ORION Plus IP65, непрозорі двері, 500X400X200мм, Hager FL112A
8 666,84 ₴
6 933,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: FL112A
Hager FL112A - корпус металевий навісний ORION Plus IP65 непрозорі двері 500x400x200мм.
Щит Hager FL112A призначений для установки всередині і зовні приміщень. Завдяки своїй міцній конструкції і високого ступеня захисту IP65 корпус щитка може протистояти механічним навантаженням, вологості і дії хімічних речовин.
Це гарантує тривалу і надійну роботу вбудованих приладів при несприятливих зовнішніх умовах.
Варіанти внутрішнього виконання: монтажні пластини зі сталі або пластику, а також широкий ряд систем S і C з DIN-рейками, що відповідають будь-яким потребам.
Технічні характеристики щита Hager FL112A:
Корпус щита
Тип монтажу: навісний
Матеріал: cталь
Ступінь захисту: IP65
Колір: RAL 7035 (світло-сірий)
Розміри (ВхШхГ): 500x400x200 мм
Артикул: FL112A
Виробник: Hager
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Номінальний струм | 630 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 6 933,47 ₴
