
Шафа металева ORION Plus, IP65, непрозорі двері, 1250x600x250мм, Hager FL129A
16 277,56 ₴
13 022,05 ₴
- Під замовлення
- Код: FL129A
Відправка з 01 травня 2026Hager FL129A - корпус металевий навісний ORION Plus IP65 непрозорі двері 1250x600x250мм.
Щит Hager FL129A призначений для установки всередині і зовні приміщень. Завдяки своїй міцній конструкції і високого ступеня захисту IP65 корпус щитка може протистояти механічним навантаженням, вологості і дії хімічних речовин.
Це гарантує тривалу і надійну роботу вбудованих приладів при несприятливих зовнішніх умовах.
Варіанти внутрішнього виконання: монтажні пластини зі сталі або пластику, а також широкий ряд систем S і C з DIN-рейками, що відповідають будь-яким потребам.
Технічні характеристики щита Hager FL129A:
Корпус щита
Тип монтажу: навісний
Матеріал: cталь
Ступінь захисту: IP65
Колір: RAL 7035 (світло-сірий)
Розміри (ВхШхГ): 1250x600x250 мм
Артикул: FL129A
Виробник: Hager
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Номінальний струм | 630 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 13 022,05 ₴
