
Шафа металева ORION Plus, IP65, непрозорі двері, 1250X800X300мм, Hager FL130A
19 969,04 ₴
15 975,23 ₴
- Під замовлення
- Код: FL130A
Відправка з 01 травня 2026Hager FL130A - корпус металевий навісний ORION Plus IP65 непрозорі двері 1250X800X300мм.
Щит Hager FL130A призначений для установки всередині і зовні приміщень. Завдяки своїй міцній конструкції і високого ступеня захисту IP65 корпус щитка може протистояти механічним навантаженням, вологості і дії хімічних речовин.
Це гарантує тривалу і надійну роботу вбудованих приладів при несприятливих зовнішніх умовах.
Варіанти внутрішнього виконання: монтажні пластини зі сталі або пластику, а також широкий ряд систем S і C з DIN-рейками, що відповідають будь-яким потребам.
Технічні характеристики щита Hager FL130A:
Корпус щита
Тип монтажу: навісний
Матеріал: cталь
Ступінь захисту: IP65
Колір: RAL 7035 (світло-сірий)
Розміри (ВхШхГ): 1250X800X300 мм
Артикул: FL130A
Виробник: Hager
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Номінальний струм | 630 А |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 15 975,23 ₴
