-10%

Розподільна коробка E.Next 150х110х70 IP55, e.db.pro.150.110.70u
136 ₴
122,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: p016108
+380 (50) 323-60-26
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажна коробка e.db.pro. застосовується в комбінації з гофрованими, гладкими або армованими трубами для побудови силових або слаботочних мереж.
Характеристики розподільної коробки e.db.pro.150.110.70u:
Тип коробки: накладна
Розмір: 150 х 110 мм
Глибина коробки: 70 мм
Кількість отворів: 10
Наявність кришки в комплекті: так
Наявність ущільнювачів у комплекті: так
Матеріал: ПВХ
Ступінь захисту: IP55
Колір: сірий
Виробник: E.Next
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,40 ₴




