
Елєкс АНТС У 3000 – однофазний стабілізатор напруги призначений для роботи в електричних мережах з коливаннями напруги від 130 до 320 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в рамках 220±7%, що забезпечується за рахунок використання 9 ступенів стабілізації.
Встановлювати та експлуатувати стабілізатор АНТС У 3000 рекомендується у сухих та опалюваних приміщеннях при температурі навколишнього середовища від 0 до 35 °С. Установку рекомендується проводити у вертикальному положенні. Підключення здійснюється через вбудований шнур з вилкою та розеткою на корпусі стабілізатора.
Переваги АНТС У 3000:
Легкий та компактний пластиковий корпус
Сенсорне керування
Зручна LED-індикація
3 розетки на корпусі для підключення приладів
Широкий діапазон роботи від 130 до 320 В
Точність стабілізації 220 В ± 7%
Виконання моделей з природним охолодженням без вентиляторів
Можливість як настінної, так і підлогової установки
Контроль температури ключів та трансформатора
Захист від високовольтних імпульсних перешкод
Захист від перевантаження та короткого замикання
Характеристики Елєкс АНТС У 3000:
Тип стабілізатора: гібридний (симісторно-релейний)
Кількість фаз: однофазний
Номінальна потужність: 2,2 кВА/кВт
Гранична вхідна напруга: 130 - 320 В
Діапазон стабілізації: 140 - 310 В
Вихідна напруга: 220 ± 7% В
Робочий струм: 10 А
Кількість ступенів стабілізації: 9
Байпас: немає
Охолодження: примусове
Виконання: настінний
Габарити (ВхШхГ): 355x220x107 мм
Вага: 5,5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Гібрид |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 5 500 ₴





