Стабілізатор напруги Елєкс КілоГерц У 1-5 – це інверторний високоточний стабілізатор призначений для забезпечення споживачів стандартною змінною напругою 220/230 В, 50 Гц в мережах з тривалими відхиленнями параметрів електричної енергії.
Стабілізатор Елекс КілоГерц У 1-5 може працювати після генератора (стабілізує напругу і виправляє синусоїду). Частоту стабілізатор не виправляє.
Встановлювати та експлуатувати стабілізатор Елєкс КілоГерц У 1-5 рекомендується у сухих та опалюваних приміщеннях при температурі навколишнього середовища від 0 до 35 °С. Установку рекомендується проводити у вертикальному положенні. Підключення здійснюється через вбудований шнур з вилкою та розеткою на корпусі стабілізатора.
Стабілізатори серії КілоГерц У 1-5 характеризуються такими ключовими особливостями:
- найвища точність стабілізації вихідної напруги (±0,5%)
- застосовано новітній процесор фірми STmicroelectronics серії STM32G4 з інтегрованими аналоговими елементами
- силовий каскад виконаний на базі інтелектуального силового IGBT модуля з інтегрованими драйверами та системою захисту
- безтрансформаторна схема силової частини
- стабілізатор подвійного перетворення формує форму напруги практично незалежно від форми напруги вхідної мережі
- низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу, застосування високоефективного квазірезонансного імпульсного блоку живлення
- підстроювання порогу відключення за мінімальною вхідною напругою 50-135 В
- можливість налаштування величини заданої вихідної напруги в межах 200-230 В
- високоточне RMS-вимірювання вхідної напруги
- можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок
- система захисту силового каскаду від перегріву
- наявність вихідного дроселя для придушення високочастотних перешкод
- наявність вихідного варисторів для захисту від імпульсних перенапруг в аварійних режимах
- автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечної зниженої або підвищеної напруги та автоматичне повернення в робочий стан після нормалізації напруги через заданий користувачем час
Характеристики стабілізатора Елєкс КілоГерц У 1-5:
Тип стабілізатора: інверторний
Кількість фаз: однофазний
Номінальна потужність: 1000 Вт
Робочий діапазон: 50 - 310 В
Вихідна напруга: 220 ± 0,5% В
Робочий струм: 5 А
Байпас: немає
Охолодження: вентилятор з плавним регулюванням швидкості
Виконання: настінний
Габарити (ВхШхГ): 214х140х85 мм
Вага: 1,5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Інверторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 50 В |
| Максимальна вхідна напруга | 310 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 8 500 ₴





