
Підлоговий лючок пластиковий, 12 модулів, Unica System+, INS52126
4 110 ₴
- В наявності
- Код: INS52126
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52126, розміром 12 модулів (механізми) по 45 мм.
Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
Підлоговий лючок Unica System+ INS52126 виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Підходять для встановлення в бетонну стяжку в підлогу, також можно встановити і в стіну.
Комплект поставки складається з одного лючказ та аксесуарів.
Характеристики лючка Unica System+ INS52126:
Кількість модулів (механізмів): 12
Ступінь захисту від вологи та пилу: IP24
Ступінь захисту від ударів: IK 08
Матеріал корпусу: пластик
Колір: сірий
Розмір (ДхШхВ): 345х224х70 мм
Артикул: INS52126
Виробник: Schneider Electric
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 224 мм |
- Ціна: 4 110 ₴


