
Розподільна коробка зовнішня 114х114х57мм IP54 з кабельними вводами UNIKA PLANK IB602
79,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: PLK6010850
Plank PLK6020850- розподільна коробка відкритого монтажу 114х114 мм з підвищеним рівнем пило-волого захисту. Застосовується для розведення електричних кабелів. Для розподільного боксу використовується матеріал на основі композиції поліпропілену з термостійкістю до 850°С, який не підтримує горіння та не містить шкідливих речовин. Розподільна коробка складається з пластикової коробки, кришки, та кабельних вводів закритих ущільнювачами.
Завдяки своїм якостям, простоті, функціональності та надійності розподільні бокси Plank Electrotechnic підійдуть як для житлових, так і для приміщень комерційного призначення.
Характеристики розподільної коробки Plank IB602:
Тип коробки: накладна
Розмір: 114 х 114 мм
Глибина коробки: 57 мм
Кількість отворів: 8
Наявність кришки в комплекті: так
Наявність ущільнювачів у комплекті: так
Матеріал: PP (поліпропілен)
Ступінь захисту: IP54
Вогнестійкість: 850 °C
Колір: сірий
Виробник: PLANK Electrotechnic
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plank |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Товщина | 57 мм |
- Ціна: 79,40 ₴


