Volter GE 12V-H100Ah - нова гелева акумуляторна батарея необслуговуєма, виготовлена з використанням гелю найвищої якості. Призначена для використання з джерелами безперебійного живлення.
Акумулятори Volter вироблені за технологією GEL мають більший термін служби, не виділяють вибухонебезпечних газів і ідеально підходять для систем безперебійного електропостачання.
Переваги гелевих акумуляторів:
- Висока термічна стійкість
- Можливість глибокого розряду
- Відновлення після глибокого розряду, навіть якщо акумулятор розряджений на протязі 3-х днів, відновлення відбудеться на 100%.
- Гелеві акумулятори VOLTER мають більш тривалий термін служби
- Ідеально підходять для частого використання.
- Мають великий цикл заряду-розряду батареї.
Характеристики акумулятора Volter GE 12V-H 100Ah:
Тип АКБ: гелева
Ємність: 100 Ач
Напруга батареї: 12 В ( 10-14 )
Клас захисту: IP20
Температурний діапазон: -10…+40 °С
Вологість, не більше: 40…80%
Габарити (ВхШхГ): 238*400*170 мм
Маса: 28,5 кг
Гарантія: 6 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 339 мм |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Вага | 29 кг |
- Ціна: 11 500 ₴



