
АКБ Volter Lifepo4 12.8V 100Ah
20 790 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Lifepo4 12.8V 100
Відправка з 04 квітня 2026Volter Lifepo4 12.8V 100Ah - батарея LiFePO4 головною перевагою якої є велика кількість робочих циклів заряд-розряд (понад 1000 у середньому, у даній моделі 6000+). Термін служби АКБ LiFePO4 складає до 15 років, сервісне обслуговування та гарантія даної моделі – 3 роки.
BMS (Battery Management System) система – це електронна плата, яка встановлюється на акумуляторну батарею для контролю процесів на акумуляторі. На основі отриманих даних BMS виконує балансування заряду осередків, захищає акумулятор від короткого замикання, перевантаження по струму, перезаряду, перерозряду (високої та надмірно низької напруги кожного осередку), перегріву та переохолодження.
Функціональність BMS у АКБ VOLTER LiFEPO4 дозволяє не лише покращити режим експлуатації акумуляторних батарей, а й максимально збільшити термін їхньої служби.
Характеристики акумулятора Volter Lifepo4 12.8V 100Ah:
Тип АКБ: LiFePO4
Ємність: 100 Ач
Напруга батареї: 12,8 В
Клас захисту: IP65
Кількість циклів: 6000+
Рекомендуемий струм заряду, не більше: 50А
Габарити : 280*190*230 мм
Маса: 10,4 кг
Гарантія: 6 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Вага | 10.4 кг |
- Ціна: 20 790 ₴
